ثبت‌نام استارتاپ‌‌ها 

در رویداد روز دمو

راهنمای ثبت‌نام استارتاپ‌ها برای شرکت در رویداد روز دمو

برای ثبت‌نام و شرکت در رویداد روز دمو، باید فرمی را که در انتهای این صفحه قرار دارد، تکمیل و برای ما ارسال نمایید. این فرم شامل دو بخش معرفی استارتاپ و معرفی محصول استارتاپی است.

پس از تکمیل و ارسال فرم، اطلاعات هر استارتاپ توسط تیم مدلین بررسی و در صورت نیاز یک جلسه مصاحبه آنلاین با حضور نماینده تیم استارتاپی برگزار می‌گردد و نتیجه از طریق ایمیل به اطلاع تیم خواهد رسید. 

 

راهنمای تکمیل فرم:

یک. مشخصات استارتاپ:

در این بخش اطلاعات کلی در خصوص استارتاپ خود شامل نام و سال تاسیس استارتاپ، اطلاعات نماینده تیم را وارد خواهید کرد. در تکمیل اطلاعات این بخش لازم است به موارد زیر دقت کنید:

عنوان استارتاپ خود را کامل بنویسید. استارتاپ شما با این عنوان به سرمایه‌گذار معرفی  خواهد شد. 

لوگوی استارتاپ را با کیفیت عالی و در فرمت png بارگذاری نمایید.

نماینده تیم استارتاپی باید به تمامی جزئیات و اطلاعات استارتاپ آگاهی کامل داشته و مورد اعتماد تمامی اعضای تیم باشد. تمامی مکاتبات و جلسات در مرحله غربالگری اولیه با نماینده تیم استارتاپی برگزار خواهد شد. 

ایمیل و شماره تلفن راه‌های ارتباطی برگزارکنندگان رویداد با تیم‌های استارتاپی است، پس حتما از درستی اطلاعات اطمینان حاصل کنید.

با توجه به وضعیت و پیشرفت محصول و وضعیت آن در بازار، شما ممکن است در مراحل مختلف جذب سرمایه قرار داشته باشید. در آخر این بخش لازم است با توجه به تاریخچه جذب سرمایه استارتاپ و وضعیت محصول خود، اعلام نمایید که برای کدام مرحله از جذب سرمایه اقدام می‌نمایید.  

دو. مشخصات محصول استارتاپی:

برای شرکت در این رویداد باید حداقل کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) را طراحی کرده و ساخته باشید و در صورت امکان، محصول را به تعدادی از مشتریان اولیه عرضه کرده و بازخورد آنها را دریافت کرده باشید. 

در این بخش، استارتاپ خود را معرفی می‌کنید و توضیحاتی در خصوص ویژگی‌های محصول،تکنولوژی مورد استفاده در ساخت محصول، ارزش ایجاد شده برای مشتری، مشتریان و اندازه بازار  وعملکرد محصول تا به این لحظه را اعلام می‌نمایید. 

در پاسخگویی به سوالات این قسمت از فرم دقت نمایید که وارد جزئیات فنی و تکنولوژی محصول نشوید.پیشنهاد می‌کنیم در تکمیل این بخش از فرم موارد زیر را در توضیحات خود مشخص نمایید:

محصول نهایی شما چیست و چه ارزش افزوده‌ای برای کاربر دارد؟

ویژگی‌های کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) شما چیست؟

برتری محصول شما از دید تکنولوژیک چیست؟

مشتریان شما چه کسانی هستند و اندازه بازار شما چیست؟ 

بازخورد مشتریان در استفاده از MVP‌ شما چه بوده است؟

 

ثبت‌نام استارتاپ‌ها در روز دمو

برای شرکت در روز دمو مدلین و ارائه محصول و استارتاپ خود رد مقابل سرمایه‌گذاران فعال حوزه سلامت، اولین گام تکمیل فرم معرفی محصول و استارتاپ شما است.
  • مشخصات استارتاپ

  • نماینده تیم استارتاپی باید به تمامی جزئیات و اطلاعات استارتاپ آگاهی کامل داشته و مورد اعتماد تمامی اعضای تیم باشد. تمامی مکاتبات و جلسات در مرحله غربالگری اولیه با نماینده تیم استارتاپی برگزار خواهد شد.
  • نتیجه بررسی درخواست ثبت‌نام و تمامی اطلاعیه‌ها از طریق این ایمیل به اطلاع تیم خواهد رسید، لذا خواهشمند است ایمیل معتبر و فعال را وارد نمایید.
  • این شماره تماس برای ارتباط و اطلاع‌رسانی در مواقع ضروری استفاده خواهد شد، لذا خواهشمند است شماره تلفن فعال و در دسترس خود را که به پیام‌رسان what’s app متصل است وارد نمایید.
  • مشخصات محصول استارتاپ

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالی دارید؟

برای مشاوره ثبت نام با ما تماس بگیرید

۰۹۰۳۲۳۴۹۶۱۱

info[at]medlean[dot]ir

 
 
ورود به آزمایشگاه