چت‌بات سلامت اختصاصی حیوانات خانگی

0 642

 

بارکیبو چت‌بات ارزیابی علائم بیماری حیوانات خانگی است که صاحبان حیوان خانگی را راهنمایی کرده و در صورت نیاز امکان مشاوره آنلاین دامپزشکی را به آنها می‌دهد.

 

کشور

اسپانیا

سال تاسیس

۲۰۱۵

وبسایت

www.barkibu.com

 

چرا محصول این استارتاپ اهمیت دارد؟

عدم آگاهی کافی از رفتار‌های طبیعی، نشانه‌های بیماری و تغذیه حیوانات خانگی، به خصوص برای افرادی که حیوان خانگی را تازه به سرپرستی گرفته‌‌اند می‌تواند مشکلاتی از قبیل مراجعه متعدد به کلینیک‌ها و بیمارستان‌های دامپزشکی و نگرانی بابت مشکلات سلامتی حیوانات خانگی را برای صاحب آن در پی داشته باشد.

با شروع پاندمی کووید-۱۹ و اعمال محدودیت‌ تردد و فاصله‌گذاری اجتماعی در بسیاری از کشور‌ها، صاحبان حیوانات خانگی دچار مشکلاتی جهت مراجع به موقع برای رفع نگرانی و گرفتن مشاوره دامپزشکی شده‌اند.

مشتریان این استارتاپ چه کسانی هستند؟

صاحبان سگ‌ها‌ و گربه‌های خانگی مشتریان اصلی این استارتاپ به حساب می‌آیند.

بارکیبو، دامپزشکی همیشه آماده

بارکیبو یک چت‌بات (chat bot) مشاوره دامپزشکی است که با استفاده پرونده‌های پزشکی، سند‌های بیمه‌های دام کوچک و اطلاعات موجود در مشاوره‌های آنلاین انجام‌شده در پلتفرم مشاوره از راه دور بارکیبو توسط هوش مصنوعی آموزش دیده‌است.

صاحب حیوان خانگی پس از وارد کردن اطلاعات خود و حیوان خانگی، وارد صفحه‌ی چت‌بات شده  و مشکل خود را به صورت متنی وارد می‌کند. در هر مرحله چت‌بات سوال‌های مختلفی متناسب با موضوع عنوان‌شده مطرح می‌کند. پس از پایان مکالمه متنی و آنالیز اطلاعات، در صورت نیاز اپلیکیشن بارکیبو  پیشنهاد مشاوره از راه دور را به صاحب حیوان می‌دهد. مشاوره از راه دور می‌تواند با دامپزشک عمومی و متخصص به صورت تلفنی، متنی و تماس تصویری انجام شود و انتخاب نوع تماس به عهده صاحب حیوان است.

چت‌بات بارکیبو به ۴ زبان مختلف در ۱۶ کشور و مشاوره دامپزشکی از راه دور بارکیبو در کشور‌های اسپانیایی‌زبان در دسترس است.

هوش مصنوعی این استارتاپ با بیش از ۸۰۰ هزار پرونده پزشکی، سند بیمه و مکالمه پرشکی از راه دور آموزش دیده‌است. به طور متوسط ماهیانه ۱.۵ میلیون بار استفاده از چت بات توسط کاربران  ثبت می‌شود.

چرا استارتاپ بارکیبو نسبت به رقبا اهمیت دارد؟

۱. بانک اطلاعاتی بسیار وسیع

۲. پذیرش و امکان استفاده از بیمه‌ سلامت دام‌های کوچک برای صاحبان حیوانات خانگی

۳. دسترسی شبانه‌روزی به دامپزشک و مشاوره آنلاین

بنیان‌گذاران این استارتاپ چه کسانی هستند؟

Pablo pazos

پابلو پازوس، مدیرعامل و هم‌بنیانگذار استارتاپ بارکیبو است. او فارغ‌التحصیل دکترای علوم کامپیوتر از دانشگاه لاکرونیا است.

Patricia seoane

پاتریشیا سئون، هم‌بنیان‌گذار و مدیر محصول استارتاپ بارکیبو است. 

Enrique torres redondo

انریکه توریس ردوندو، هم‌بنیان‌گذار سوم استارتاپ بارکیبو است.

مدل درآمدی بارکیبو چیست؟

مدل درآمدی این استارتاپ B2C و براساس دریافت بخشی از حق مشاوره آنلاین در هر مشاوره پزشکی از راه دور است.استفاده از چت بات رایگان است.

تاسیس و سرمایه‌گذاری بارکیبو

استارتاپ بارکیبو از سال ۲۰۱۵ کار خود را در لاکرونیا اسپانیا آغاز کرده و تاکنون موفق به جذب ۷.۶ میلیون دلار سرمایه  طی ۸ دوره شده‌است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.