هر آنچه برای مدیریت یک سازمان سلامت پیشرو
نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهد

با اساتید مدلین آشنا شوید

مدلین، با همکاری با مجموعه‌ای از بهترین و باتجربه‌ترین اساتید در حوزه‌های کسب و کار، بازاریابی، تکنولوژی دیجیتال، مهارت‌های نرم و سلامت، بروزترین و تخصصی‌ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

مهارت‌های کسب و کاری

دکتر آیدین پرنیا، دانش‌آموخته پزشکی، مشاور استارتاپ‌های سلامت دیجیتال و هم‌بنیان‌گذار و مدیر آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین است. او سابق بر این مدیر عامل شرکت اَوِسِن بوده و همچنین طراح و مسئول برگزاری برنامه تامزآپ و مدرس کارگاه‌های کارآفرینی در دانشگاه‌های علوم پزشکی است.
آیدین پرنیا

مدیر آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین

دکتر فرهنگ باقری، دانش‌آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدیر کارخانه نوآوری های‌وی است. وی عضو هیات رئیسه باشگاه نوآوری ایران و مدرس کارگاه‌های تامین مالی و ارزش‌گذاری می‌باشد.
فرهنگ باقری

مدیر سرمایه‌گذاری آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین

مهندس سعید شاوردی، دانش‌آموخته مهندسی کامپیوتر و MBA با گرایش مدیریت استراتژیک است. وی تجربه راه‌اندازی و مدیریت مرکز نوآوری دیجیکالا را برعهده داشته و پس از آن مشاور مدیریت استراتژیک در شرکت رهنما بوده‌ است.
سعید شاوردی

مشاور استراتژی کسب و کار

هدیه اویسی، دانش‌آموخته فناوری اطلاعات و هم‌بنیان‌گذار استارتاپ نیکسی و میترا است و در حال حاضر به عنوان مدیرعامل و مدیرمحصول در شرکت داده پژوهان هوشمند نیک‌پیمان فعالیت دارد. او سابقه فعالیت در حوزه طراحی و پیاده‌سازی وب و بخش دیجیتال آژانس تبلیغاتی آریاایده‌گستر را داشته است. همچنین به عنوان منتور و مدرس در رویدادهای نوان و اینوجوان نمایشگاه اینوتکس حضور داشته است.
هدیه اویسی

هم‌بنیان‌گذار استارتاپ نیکسی

سید ابراهیم دراجی فارغ‌التحصیل رشته حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات از دانشگاه Oslo نروژ است. او مدرس دوره‌های آموزشی نحوه مذاکره و تنظیم قراردادهای سرمایه‌گذاری در دانشگاه‌های شریف، تهران، علم‌وصنعت، تربیت مدرس و غیره بوده است. همچنین، ایشان به عنوان مشاور حقوقی در شرکت‌های مختلفی از جمله، تکنو تجارت، توسعه تجارت بُن‌دا، نوبان، اینوتک، تیوان و فیدیلیو فعالیت نموده‌اند.
ابراهیم دراجی

مشاور حقوقی شرکت توسعه تجارت بُن‌دا

محبت رضوانی، کارشناس ارشد طراحی شهری، مشاور راه اندازی کسب‌وکار دیجیتال، هم‌بنیانگذار اسنپ دکتر و مترجم کتب حوزه کسب‌وکار است. او همچنین سابقه تولید برنامه ویدیویی اینترنتی «خوب شیم» - برنامه‌ای به زبان ساده از پزشکان برای مردم - را داشته و از هم‌بنیان‌گذاران اپلیکیشن تاکسیچی -درخواست تاکسی آنلاین- است.
محبت رضوانی

مترجم کتب کسب و کاری

سارا نظری، سخنران، مشاور و نویسنده در حوزه‌ی مدیریت منابع انسانی، ارتباطات، مذاکره و توسعه فردی است. او دانش آموخته‌ی مدیریت از دانشگاه تهران است. از سوابق اجرایی ایشان می‌توان به سخنرانی و مشاوره در دانشگاه تهران، معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری ستاد نانو، هلدینگ فاخر، هفته نامه شنبه، مدرسه کسب و کار ماهان، اتاق بازرگانی اتریش، اینترنت آسیاتک، تیپاکس و غیره اشاره کرد.
سارا نظری

مدرس و مشاور مدیریت منابع انسانی

مهندس مالک سعیدی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مواد و در حال حاضر مدیر کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.
مالک سعیدی

مدیر کریدور صادرات معاونت علمی

حلیه صبورنژاد دانشجوی دکتری ارتباطات دانشگاه علامه و برنامه‌ساز حوزه علم و فناوری در تلویزیون است. او همچنین، دبیر کمیته ارتباطات کرسی ارتباطات علم وفناوری یونسکو و سرپرست تیم تولید محتوای علمی در شبکه‌های اجتماعی است.
حلیه صبورنژاد

دانشجوی دکترای علوم ارتباطات دانشکده علامه طباطبایی

ستاره ایوبی، دانش‌پژوه مقطع دکتری حقوق خصوصی، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کارگروه حقوقی کمیسیون تجارت الکترونیک نظام صنفی رایانه‌ای و عضو کمیته حقوقی انجمن مدیریت کسب و کار ایران است. ایشان در حوزه حقوق فناوری و اطلاعات و دعاوی فضای سایبر به صورت تخصصی فعالیت می‌کند.
ستاره ایوبی

وکیل پایه یک دادگستری

مهارت‌های دیجیتال

مهندس محسن رضوانیان، دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی مکاترونیک و پژوهشگر اینترنت اشیا است. وی از موسسین شرکت نیرا سیستم پویا می‌باشد که در زمینه سیستم‌های نهفته و توسعه سخت‌افزارهای الکترونیکی برنامه‌پذیر فعالیت می‌کند.
محسن رضوانیان

پژوهشگر اینترنت اشیا و مدرس دانشگاه

امیر عباس امامی، کارشناس ارشد مهندسی صنایع دانشگاه تهران و دانشجوی دکتری اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس است. او نزدیک به پانزده سال سابقه فعالیت در حوزه مالی و سرمایه‌گذاری دارد، حدود چهار سال است که در حوزه استارتاپی بلاکچین و رمزارزها فعالیت می‌کند و در حال حاضر مدیر عامل استارتاپ کارچین است.
امیرعباس امامی

هم‌بنیان‌گذار استارتاپ کارچین

دکتر اشکان یوسفی، دانش‌آموخته دکترای تخصصی رشته برق از دانشگاه استرالیای غربی است. وی مدرس دانشگاه ویکتوریای استرالیا می‌باشد و همچنین هم‌بنیان‌گذار استارتاپ سلامت اسمارت دنت است.
اشکان یوسفی

مدیر فناوری استارتاپ اسمارت‌دنت

شیوا صالح‌نیا، دانش‌آموخته MBA و هم‌بنیانگذار آژانس طراحی خدمات لین دیزاین است. او پیش از این، سابقه کار در شتابدهنده، شرکت مشاوره مدیریت و حتی انجام پروژه‌های مهندسی صنایع (به واسطه رشته کارشناسی‌ام) برای کارخانه‌های تولیدی را داشته‌است. البته در حال حاضر، علاقه و تمرکز اصلی او، طراحی خدمات و نوآوری در کسب‌وکار است.
شیوا صالح‌نیا

هم‌بنیان‌گذار آژانس لین‌دیزاین

نیکو جاویدپور طراح خدمات و هم‌بنیان‌گذار آژانس طراحی خدمات لین دیزاین است. او تا کنون به چندین نفر که مسیر ایجاد کسب‌وکار جدید -در حوزه سلامت و ۱۴ صنعت دیگر- را آغاز کرده‌اند، کمک کرده است تا هم مشتریان و مساله و نیاز اصلی را درست بشناسند، هم ایده‌ها را به نحوی به کسب‌وکار تبدیل کنند که پایدار و نوآورانه باشند.
نیکو جاویدپور

هم‌بنیان‌گذار آژانس لین‌دیزاین

آرش گیتی، هم‌بنیانگذار و طراح ارشد شرکت وندار است. از ۸ سال پیش در فضای کارآفرینی ایران حضور داشته و وندار، دومین تجربه راه‌اندازیاستارتاپ وی محسوب می‌شود. آرش از ۳ سال پیش به صورت داوطلبانه منتور تجربه کاربر در شتاب‌دهنده نوین‌تک بوده و ازین‌رو تجربه همکاری با استارتاپ‌های زیادی را در عمر فعالیت خود دارد
آرش گیتی

هم‌بنیان‌گذار و طراح ارشد وندار

علی حاجیلویی، دانش‌آموخته هنر و معماری، مدرس دوره‌های آنلاین و حضوری طراحی رابط کاربری و موسس و ایده‌پرداز وب‌سایت آموزشی دیزایناسور است. او در حال حاضر هم بنیان‌گذار استارتاپ مجیکاردیو. با سابقه همکاری با استارتاپ‌های داخلی و خارجی برای خلق محصولات دیجیتال در حوزه‌های مختلف است
علی حاجیلویی

هم‌بنیان‌گذار و طراح استارتاپ مجیکاردیو

عماد عربشاهی هم‌بنیان‌گذار و مدیر فنی شرکت نیکسی و توسعه‌دهنده نرم‌افزارهای توزیع‌شده است. او کارشناس ارشد هوش مصنوعی است و ۱۰ سال تجربه فعالیت در صنعت نرم‌افزار دارد.
عماد عربشاهی

کارشناس ارشد هوش مصنوعی و هم‌بنیان‌گذار استارتاپ نیکسی

دکتر مانی بیگی، دانش‌آموخته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و اکنون دیتا ساینتیست مارکتینگ در شرکت دیجی‌کالا است. وی تجربه فعالیت‌های تحقیقاتی علوم پزشکی و کار در رصدخانه سلامت وزارت بهداشت را دارد.
مانی بیگی

دیتا ساینتیست مارکتینگ دیجی‌کالا

مهارت‌های سلامت

دکتر آیدین پرنیا، دانش‌آموخته پزشکی، مشاور استارتاپ‌های سلامت دیجیتال و هم‌بنیان‌گذار و مدیر آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین است. او سابق بر این مدیر عامل شرکت اَوِسِن بوده و همچنین طراح و مسئول برگزاری برنامه تامزآپ و مدرس کارگاه‌های کارآفرینی در دانشگاه‌های علوم پزشکی است.
آیدین پرنیا

مدیر آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین

دکتر الهام احمدنژاد، دانش‌آموخته پزشکی و اپیدمیولوژیست است. وی دانشیار اپیدمیولوژی در موسسه ملی تحقیقات سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران و رئیس دبیرخانه دیده بانی سلامت این موسسه می‌باشد.
الهام احمدنژاد

 

دکتر فرشته کاظمی‌پور، دانش‌آموخته پزشکی و دانشجوی MBA دانشگاه صنعتی شریف است. او سردبیر مدلین‌مگ و مشاور استارتاپ‌های سلامت دیجیتال می‌باشد و پیش از این مدیر عملیات شرکت اَوِسِن نیز بوده است.
فرشته کاظمی‌پور

مدیر نوآوری آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین

دکتر پیام کبیری، پزشک و اپیدمیولوژیست، در حال حاضر رییس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت و مدرس کارگاه‌های روش‌ تحقیق، مقاله‌نویسی، جستجوی منابع اطلاعاتی،‌ علم‌سنجی و پزشکی مبتنی بر شواهد است. وی ‌بنیان‌گذار بیش از ۱۲ سامانه اطلاعات پژوهش پزشکی کشور در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که تحت عنوان سامانه «نوپا» (نظام نوین اطلاعات پژوهش‌های پزشکی ایران) نام‌گذاری شده است.
پیام کبیری

رئیس مرکز انتشارات وزارت بهداشت

آصف مهدوی دبیر شورای سیاست گذاری صادرات فرآورده های سلامت محور سازمان غذا و دارو و رئیس اداره صادرات تجهیزات پزشکی است. او دانش‌آموخته رشته مهندسی پزشکی گرایش بیوالکترنیک است و سابق بر این معاون مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات سازمان غذا ودارو بوده است. همچنین مدرس دانشگاه در رشته مهندسی پزشکی است.
سید آصف مهدوی

کارشناس ارشد تجهیزات پزشکی

مهارت‌های مارکتینگ

دکتر فرشته کاظمی‌پور، دانش‌آموخته پزشکی و دانشجوی MBA دانشگاه صنعتی شریف است. او سردبیر مدلین‌مگ و مشاور استارتاپ‌های سلامت دیجیتال می‌باشد و پیش از این مدیر عملیات شرکت اَوِسِن نیز بوده است.
فرشته کاظمی‌پور

مدیر نوآوری آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین

سیم لحیم‌گرزاده، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مدیر اجرایی مدلین‌مگ است. وی به مدت ۳ سال به عنوان مشاور راه‌اندازی و تجهیز بیمارستان، در شرکت مهندسین مشاور دانا تجهیز کارامد و پیش از آن به مدت ۵ سال در زمینه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی مشغول به کار بوده است.
نسیم لحیم‌گرزاده

مدیر برنامه‌های آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین

الهام توسلی، فارغ‌التحصیل داروسازی است و در حال حاضر در زمینه بازاریابی در حوزه سلامت و دارو مشغول به فعالیت و مطالعه است. او به مدت سه سال مشاور علمی واحد بازاریابی شرکت البرز دارو بوده است و تجربه فعالیت در در زمینه طراحی و اجرای کمپین، بازاریابی محتوا، طراحی محصول و طرح‌ریزی برنامه بازاریابی در حوزه سلامت و دارو را دارد.
الهام توسلی

مشاور بازاریابی حوزه سلامت

علیرضا عبادوز، هم‌بنیان‌گذار استارتاپ کافه گلدون و مدرس و مشاوره بازاریابی دیجیتال است. او منتور استارتاپ‌های شتاب‌دهنده‌های دیموند، تریگ‌آپ و سلامت الکترونیک کارا بوده است. همچنین، مدرس سئو و بازاریابی دیجیتال در سازمان مدیریت صنعتی، دانشگاه شریف و دانشگاه شهید بهشتی بوده است.
علیرضا عبادور

مشاور بازاریابی دیجیتال و هم‌بنیان گذار کافه دیجیتال

آیدا نجفی فارغ التحصیل رشته ی کارشناسی ارشد مارکتینگ از دانشگاه لیدز انگلستان است. او در حال حاضر مدیر مارکتینگ شتاب‌دهنده کارا و پیشتر، مدیر مارکتینگ فروشگاه اینترنتی روبان بوده است. ایشان همچنین تجربه مارکتینگ در شرکت‌های اینترنشنال از جمله لورال پاریس و سفورا را در کارنامه کاری‌اش دارد.
آیدا نجفی

مدیر بازاریابی شتابدهنده کارا

مهارت‌های نرم

دکتر فرداد درودی، مدیر کشوری برنامه مشترک سازمان ملل متحد در زمینه ایدز جمهوری اسلامی ایران (UNAIDS) است. ایشان پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی ایران و کارشناسی ارشد بهداشت عمومی (MPH) را در دانشگاه علوم پزشکی تهران تکمیل کرده است. ایشان تحصیلات خود را در زمینه رهبری و مدیریت پیشرفته در مراقبت های بهداشتی و همچنین تحقیقات کارآزمایی بالینی در دانشگاه مک مستر، کانادا ادامه داده است. دکتر درودی دارای دو دهه تجربه کاری در بخش‌های مختلف سازمان ملل متحد می‌باشد. ایشان همچنین تسهیل‌کننده و مدرس کنفرانس‌های متعدد بین‌المللی بوده است
فرداد درودی

مدیر کشوری UNAIDS

مهندس محسن مولایی نسب، دانش‌آموخته شیمی و فعال و نوارزش‌آفرین حوزه فناوری‌های انرژی است. وی اکنون بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت دومینو انرژی می‌باشد.
محسن مولایی‌نسب

مدیرعامل و بنیان‌گذار دومینو انرژی

سارا نظری، سخنران، مشاور و نویسنده در حوزه‌ی مدیریت منابع انسانی، ارتباطات، مذاکره و توسعه فردی است. او دانش آموخته‌ی مدیریت از دانشگاه تهران است. از سوابق اجرایی ایشان می‌توان به سخنرانی و مشاوره در دانشگاه تهران، معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری ستاد نانو، هلدینگ فاخر، هفته نامه شنبه، مدرسه کسب و کار ماهان، اتاق بازرگانی اتریش، اینترنت آسیاتک، تیپاکس و غیره اشاره کرد.
سارا نظری

مدرس و مشاور مدیریت منابع انسانی

سیم لحیم‌گرزاده، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مدیر اجرایی مدلین‌مگ است. وی به مدت ۳ سال به عنوان مشاور راه‌اندازی و تجهیز بیمارستان، در شرکت مهندسین مشاور دانا تجهیز کارامد و پیش از آن به مدت ۵ سال در زمینه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی مشغول به کار بوده است.
نسیم لحیم‌گرزاده

مدیر برنامه‌های آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین

دکتر فرهنگ باقری، دانش‌آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدیر کارخانه نوآوری های‌وی است. وی عضو هیات رئیسه باشگاه نوآوری ایران و مدرس کارگاه‌های تامین مالی و ارزش‌گذاری می‌باشد.
فرهنگ باقری

مدیر سرمایه‌گذاری آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین

ورود به آزمایشگاه