آزمایشگاه نوآوری

سلامت دیجیتال مدلین

آزمایشگاه نوآوری

سلامت دیجیتال مدلین

 

آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین (مدلین‌لب ) برنامه‌ای گام به گام و سیستماتیک است که همه آنچه را شما برای رسیدن به یک ایده نو و کاربردی و تبدیل آن به یک استارتاپ موفق نیاز دارید، در قالب یک دوره آموزشی – عملیاتی به شما ارائه می‌دهد.

در این دوره خدمات آموزشی، تکالیف کاربردی و هدفمند و مشاوره و منتورینگ با توجه به نیاز و شرایط منحصربفرد شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

اگر کنجکاو هستید و می‌خواهید با حوزه کسب و کار و سلامت دیجیتال بیشتر آشنا شوید، دوره آموزش تئوری مدلین‌لب انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. در این دوره شما این فرصت را خواهید داشت که دانش و اطلاعات خود را در زمینه راه اندازی کسب و کار و  همینطور حوزه سلامت دیجیتال زیر نظر مدرسان مدلین ارتقا دهید. این دوره به صورت آفلاین برگزار می‌گردد و شما می‌توانید از هر نقطه از ایران و مطابق با زمانبندی شخصی خود در این دوره شرکت نمایید.

اگر ایده‌ای در حوزه سلامت دیجیتال دارید و می‌خواهید با توسعه آن، کسب و کار خود را به راه بیندازید، ما در مدلین‌لب به شما کمک می‌کنیم تا مراحل رشد و توسعه ایده و تبدیل آن به یک نمونه محصول اولیه کاربردی و قابل قبول را طی کنید و پس از اتمام دوره‌های کاربردی و تعاملی ما، فرصت ارزشمند ارائه ایده خود به سرمایه‌گذاران همکار مدلین را به دست آورید

می‌خواهم بیشتر در مورد سلامت دیجیتال بدانم!

 

ایده‌ای در حوزه سلامت دیجیتال دارم!

ایده من اعتبارسنجی شده است!

من محصول اولیه ساختم!

 
مرحله مقدماتی

دوره ورود به دنیای سلامت دیجیتال

در دوره ورود به دنیای سلامت دیجیتال، ما با ارائه یک برنامه آموزشی گام به گام و تعاملی به بهترین وجه شما را برای ورود به دنیای کسب و کار سلامت دیجیتال آماده خواهیم کرد

ممکن است شما در مورد نحوه راه‌اندازی یک کسب و کار سلامت دیجیتال کنجکاو باشید یا اینکه ایده‌ای نوآورانه داشته باشید و بخواهید آن را توسعه دهید، در هر دو صورت دوره ورود به دنیای سلامت دیجیتال آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین با ساختار هدفمند و سیستماتیک خود، می‌تواند شما را به هدفتان نزدیکتر کند.

 

آموزش‌های تئوری مرحله مقدماتی، به شما این فرصت را می‌دهد تا مهارت‌های پایه راه‌اندازی کسب و کارهای سلامت دیجیتال را از متخصصان حرفه‌ای و تراز اول این حوزه فرا بگیرید. آموزش‌های این دوره در ۴ دسته توانمندی کسب‌وکار، سلامت و مهارت نرم و دیجیتال ارائه می‌گردد.

در کنار آموزش تئوری، برای کمک به درک بهتر مطالب این دوره، ما مجموعه‌ای از تکالیف کاربردی و گام به گام برای شما طراحی نموده‌ایم. با انجام این فعالیت‌ها، می‌توانید آموزش‌های تئوری را به صورت عملی برای یک مشکل واقعی پیاده‌سازی نمایید.
استفاده از تجربه افرادی که این مسیر را پیشتر پیموده‌اند، می‌تواند مانع اشتباه‌های شما شود. در مرحله مقدماتی، می‌توانید از مشاوره و راهنمایی منتورهای حرفه‌ای و متخصص مجموعه مدلین بهره‌مند شوید. منتورهای ما با بررسی فعالیت‌هایتان و درنظر گرفتن ایده اولیه، به شما کمک می‌کنند تا گام‌های ابتدایی در مسیر ایجاد یک استارتاپ موفق و شناخت دقیق مشکل و راهکار ارائه شده را با موفقیت طی نمایید.
شما با صرف حدود ۵ ساعت در هفته، می‌توانید مرحله مقدماتی را در دوماه به پایان برسانید.

آموزش تئوری


یک دوره ۳۰ ساعته که به شما این فرصت را می‌دهد تا مهارت‌های پایه راه‌اندازی کسب و کارهای سلامت دیجیتال را از متخصصان حرفه‌ای و تراز اول این حوزه فرا بگیرید. آموزش‌های این دوره در ۴ دسته توانمندی کسب‌وکار، سلامت و مهارت نرم و دیجیتال ارائه می‌گردد.

تکالیف کاربردی


در کنار دوره آموزشی و برای کمک به درک بهتر مطالب این دوره،
ما مجموعه‌ای از تکالیف کاربردی و گام به گام برای شما طراحی نمودیم که با انجام آنها می‌توانید آموزش‌های تئوری را به صورت عملی برای یک مشکل واقعی پیاده‌سازی نمایید.

خدمات منتورینگ


در این دوره علاوه بر دریافت خدمات آموزشی و دسترسی به تکالیف، می‌توانید از مشاوره و راهنمایی منتورهای حرفه‌ای و متخصص مجموعه مدلین بهره‌مند شوید.
برای شرکت در دوره آموزشی به همراه منتورشیپ میبایست برای یک دوره ۲ ماهه آماده شوید و هر هفته حداقل ۵ ساعت را برای انجام تکالیف معین شده و ارتباط با منتورها در نظر بگیرید. منتورهای ما با بررسی روند انجام تکالیف و با درنظر گرفتن ایده اولیه، به شما کمک می‌کنند تا گام‌های ابتدایی در مسیر ایجاد یک استارتاپ موفق و شناخت دقیق مشکل و راهکار ارائه شده را با موفقیت طی نمایید.

نمونه آموزش‌های مرحله مقدماتی


۳۰ ساعت آموزش تئوری
رایگان

مرحله مقدماتی مدلین‌لب


۳۰ ساعت آموزش تئوری
۴۰ ساعت تکالیف کاربردی عملی
۴ جلسه منتورینگ اختصاصی


۶۵۰ هزارتومان

مرحله پیشرفته

دوره پیش‌شتابدهی سلامت دیجیتال 

دوره پیش‌شتابدهی سلامت دیجیتال با این هدف طراحی شده است تا ایده‌پردازان
و نوآوران را در مسیر تبدیل ایده اعتبارسنجی شده خود به یک محصول قابل سرمایه‌گذاری
هدایت کند. آموزش‌های تئوری و عملی این دوره به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دانش،
مهارت و راهنمایی لازم برای رسیدن به تناسب راهکار مشکل را به تیم‌های شرکت‌کننده
ارائه دهد. 

 
روز ورودی

روز ورودی، درگاه ورود به مرحله پیشرفته مدلین‌لب است. برای شرکت در این رویداد، باید یک ایده اعتبارسنجی‌شده سلامت دیجیتال و تیمی حداقل دونفره داشته باشید. اولویت حضور در رویداد با تیم‌هایی است که در مرحله مقدماتی آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین شرکت کرده باشند. اما سایر تیم‌ها هم شانس حضور در روز ورودی مدلین‌لب را خواهند داشت.

شما در روز ورودی، ایده استارتاپی خود را مقابل پنل داوران مدلین ارائه می‌نمایید. در صورتی که موفق شوید امتیاز لازم را از آنها دریافت کنید، می‌توانید به صورت تیمی در مرحله پیشرفته مدلین ثبت نام کنید.

مرحله پیشرفته
مرحله پیشرفته با هدف کمک به توسعه ایده‌های شما و تبدیل آن به راهکارهای عملیاتی و قابل سرمایه‌گذاری طراحی شده است. شما با شرکت در این مرحله، مسیر تبدیل ایده اعتبارسنجی‌شده به یک محصول اولیه مناسب و قابل سرمایه‌گذاری را طی خواهید کرد.
این دوره شامل ۶۰ ساعت آموزش تئوری و ۹۰ ساعت تکالیف عملی گام‌به‌گام است که در سامانه آموزش مجازی مدلین ارائه می‌گردد. آموزش‌های این مرحله همانند آموزش‌های مرحله مقدماتی در ۴ دسته توانمندی کسب و کار، سلامت، مهارت نرم و دیجیتال ارائه خواهد شد.
علاوه بر ۱۵۰ ساعت آموزش، منتورها و مشاوران متخصص مدلین در این دوره در کنار تیم شما خواهند بود. آنها با بررسی تمرین‌های عملی و نظارت دقیق بر نحوه عملکرد تیم، شما را در این مسیر مبهم و ناشناخته همراهی خواهند نمود.
اگر با چابکی یک استارتاپ پیش بروید، می‌توانید مرحله پیشرفته مدلین‌لب را در حدود ۴ ماه به پایان برسانید. آنگاه این فرصت را خواهید داشت تا در برنامه روز ارائه مدلین شرکت کنید.
روز ارائه

برنامه روز ارائه با هدف تسهیل فرآیند جذب سرمایه بذری (Seed Money) برگزار می‌گردد. اگر نمونه محصول اولیه خود را ساخته‌ یا اینکه مرحله آموزش عملی پیشرفته مدلین را با موفقیت پشت سر گذاشته باشید، می‌توانید در برنامه روز ارائه، محصول و تیم خود را به سرمایه‌گذاران همکار مدلین معرفی نمایید. انتخاب تیم‌های برتر و منتخب برای دریافت سرمایه اولیه بر اساس نظر سرمایه‌گذاران و سازمان‌های همکار مدلین انجام خواهد گرفت. در صورت موفقیت در روز ارائه شما این فرصت را خواهید داشت با شتابدهنده‌های تخصصی حوزه سلامت از جمله شتابدهنده سلامت الکترونیک کارا مذاکره نمایید و از خدمات آنها در مرحله شتابدهی استارتاپ خود بهره ببرید

روز ورودی مدلین‌لب

فرصت راهیابی به مرحله پیشرفته
یک جلسه مشاوره اختصاصی
امکان استفاده از تسهیلات حامیان
بازگشت هزینه ثبت نام تیم‌های پذیرفته‌شده


۲۵۰ هزار تومان
با تخفیف ثبت‌نام زودهنگام

مرحله پیشرفته مدلین‌لب

۶۰ ساعت آموزش تئوری
۹۰ ساعت تمرین‌های عملی کاربردی
۱۶ جلسه منتورینگ
امکان پرداخت چندمرحله‌ای

۱۵.۰۵۰.۰۰۰ تومان
یا
۵.۰۵۰.۰۰۰ تومان + ۳ درصد از سهام

از نگاه استارتاپ ها

  • مدلین این فرصت رو برای ما فراهم کرد که مقابل حدود ۱۰تا سرمایه‌گذار ارائه داشته باشیم.
    امین یزدان‌دوست
    هم‌بنیان‌گذار استارتاپ Magicardio
  • مشاوره و منتورینگ مدلین به ما کمک کرد دیدگاه سلامت را در کسب‌وکارمان در نظر بگیریم. مدلین باعث شد در نگاه خود به استارتاپمان به نکات سرمایه‌گذاری در حوزه سلامت توجه کنیم.
    محسن مقدم
    بنیان‌گذار استارتاپ FeverGadget

سوالی دارید؟

برای مشاوره ثبت نام با ما تماس بگیرید

۰۲۱۴۴۶۵۰۱۹۱

info[at]medlean[dot]ir

ورود به آزمایشگاه