آزمایشگاه نوآوری

سلامت دیجیتال مدلین

آزمایشگاه نوآوری

سلامت دیجیتال مدلین

 

آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین (مدلین‌لب) برنامه‌ای گام به گام و سیستماتیک است که همه آنچه را شما برای رسیدن به یک ایده نو و کاربردی و تبدیل آن به یک استارتاپ موفق نیاز دارید، در قالب یک دوره آموزشی – عملیاتی به شما ارائه می‌دهد.

در این برنامه خدمات آموزشی، تکالیف کاربردی و هدفمند و مشاوره و منتورینگ با توجه به نیاز و شرایط منحصربفرد شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

مدلین‌لب، در کنار شماست تا گام‌های ابتدایی را درست و محکم بردارید، پیش از انتخاب ایده تا ساخت محصول اولیه.

می‌خواهم بیشتر در مورد سلامت دیجیتال بدانم!

 

ایده‌ای در حوزه سلامت دیجیتال دارم!

ایده من اعتبارسنجی شده است!

من محصول اولیه ساختم!

 

مرحله مقدماتی مدلین‌لب

اگر هنوز ایده‌ای ندارید یا فقط یک ایده دارید، اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید، مدلین‌کاپ انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. در این رقابت کشوری، شما این فرصت را خواهید داشت که دانش و اطلاعات خود را در زمینه راه اندازی کسب و کار و  همینطور حوزه سلامت دیجیتال زیر نظر مدرسان مدلین ارتقا دهید. همچنین، مراحل رسیدن به ایده و اعتبارسنجی آن را زیر نظر منتورهای کسب‌وکار طی کنید. در پایان رقابت، اگر یکی از ایده‌های برتر باشید، می‌توانید اجرای ایده‌تان را با حمایت مدلین شروع کنید. این دوره به صورت آفلاین برگزار می‌گردد و شما می‌توانید از هر نقطه از ایران و مطابق با زمانبندی شخصی خود در این دوره شرکت نمایید.

 

دوره پیش‌شتابدهی سلامت دیجیتال 

مدلین‌لب با این هدف طراحی شده است تا ایده‌پردازان و نوآوران را
در مسیر تبدیل ایده اعتبارسنجی شده خود به یک محصول قابل سرمایه‌گذاری
هدایت کند. آموزش‌های تئوری و عملی این دوره به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دانش،
مهارت و راهنمایی لازم برای رسیدن به تناسب راهکار مشکل را به تیم‌های شرکت‌کننده
ارائه دهد. 

روز ورودی

روز ورودی، درگاه ورود به مدلین‌لب است. برای شرکت در این رویداد، باید یک ایده اعتبارسنجی‌شده سلامت دیجیتال و تیمی حداقل دونفره داشته باشید. اولویت حضور در رویداد با تیم‌هایی است که در مرحله مقدماتی آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین شرکت کرده باشند. اما سایر تیم‌ها هم شانس حضور در روز ورودی مدلین‌لب را خواهند داشت.

شما در روز ورودی، ایده استارتاپی خود را مقابل پنل داوران مدلین ارائه می‌نمایید. در صورتی که موفق شوید امتیاز لازم را از آنها دریافت کنید، می‌توانید به صورت تیمی در مدلین‌لب ثبت نام کنید.

مدلین‌لب
مدلین‌لب با هدف کمک به توسعه ایده‌های شما و تبدیل آن به راهکارهای عملیاتی و قابل سرمایه‌گذاری طراحی شده است. شما با شرکت در این مرحله، مسیر تبدیل ایده اعتبارسنجی‌شده به یک محصول اولیه مناسب و قابل سرمایه‌گذاری را طی خواهید کرد.
این دوره شامل ۶۰ ساعت آموزش تئوری و ۹۰ ساعت تکالیف عملی گام‌به‌گام است که در سامانه آموزش مجازی مدلین ارائه می‌گردد. آموزش‌های این مرحله همانند آموزش‌های مرحله مقدماتی در ۴ دسته توانمندی کسب و کار، سلامت، مهارت نرم و دیجیتال ارائه خواهد شد.
علاوه بر ۱۵۰ ساعت آموزش، منتورها و مشاوران متخصص مدلین در این دوره در کنار تیم شما خواهند بود. آنها با بررسی تمرین‌های عملی و نظارت دقیق بر نحوه عملکرد تیم، شما را در این مسیر مبهم و ناشناخته همراهی خواهند نمود.
اگر با چابکی یک استارتاپ پیش بروید، می‌توانید مدلین‌لب را در حدود ۴ ماه به پایان برسانید. آنگاه این فرصت را خواهید داشت تا در برنامه روز ارائه مدلین شرکت کنید.
 
روز ارائه

برنامه روز ارائه با هدف تسهیل فرآیند جذب سرمایه بذری (Seed Money) برگزار می‌گردد. اگر نمونه محصول اولیه خود را ساخته‌ یا دوره ۴ ماهه مدلین‌لب را با موفقیت پشت سر گذاشته باشید، می‌توانید در برنامه روز ارائه، محصول و تیم خود را به سرمایه‌گذاران همکار مدلین معرفی نمایید. انتخاب تیم‌های برتر و منتخب برای دریافت سرمایه اولیه بر اساس نظر سرمایه‌گذاران و سازمان‌های همکار مدلین انجام خواهد گرفت. در صورت موفقیت در روز ارائه شما این فرصت را خواهید داشت با شتابدهنده‌های تخصصی حوزه سلامت از جمله شتابدهنده سلامت الکترونیک کارا مذاکره نمایید و از خدمات آنها در مرحله شتابدهی استارتاپ خود بهره ببرید

ثبت‌نام در مدلین‌لب

برای راهیابی به مدلین‌لب باید فرم ثبت ایده را تکمیل نمایید. در این فرم، اطلاعاتی درباره تیم و ایده از شما خواسته شده است. همچنین، شما باید ارائه آسانسوری ایده خود را همراه اسلایدهایتان ارسال نمایید.

ایده‌ها از نظر ریسک و احتمال شکست ارزیابی می‌شوند و تیم‌هایی که شانس موفقیت حداقلی را داشته باشند در مدلین‌لب پذیرفته می‌شوند.

شرایط راهیابی به مدلین‌لب

شما برای ثبت ایده خود باید شرایط زیر را داشته باشید:

ایده شما باید اعتبارسنجی شده و در زمینه سلامت دیجیتال باشد.

ایده شما باید در مرحله پیش‌شتابدهی باشد و هنوز کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) نساخته باشید.

تعداد اعضای تیم حداکثر ۵ نفر باشد. شما می‌توانید یک‌نفره و بدون هم‌بنیان‌گذار در روز ورودی شرکت کنید، اما شانس پذیرش شما کاهش می‌یابد.

روز ورودی مدلین‌لب

فرصت راهیابی به مدلین‌لب
یک جلسه مشاوره اختصاصی
امکان استفاده از تسهیلات حامیان
بازگشت هزینه ثبت نام تیم‌های پذیرفته‌شده


۲۵۰ هزار تومان
با تخفیف ثبت‌نام زودهنگام

مدلین‌لب

۶۰ ساعت آموزش تئوری
۹۰ ساعت تمرین‌های عملی کاربردی
۱۶ جلسه منتورینگ
امکان پرداخت چندمرحله‌ای

۱۵.۰۵۰.۰۰۰ تومان
یا
۵.۰۵۰.۰۰۰ تومان + ۳ درصد از سهام

از نگاه استارتاپ ها

  • مدلین این فرصت رو برای ما فراهم کرد که مقابل حدود ۱۰تا سرمایه‌گذار ارائه داشته باشیم.
    امین یزدان‌دوست
    هم‌بنیان‌گذار استارتاپ Magicardio
  • مشاوره و منتورینگ مدلین به ما کمک کرد دیدگاه سلامت را در کسب‌وکارمان در نظر بگیریم. مدلین باعث شد در نگاه خود به استارتاپمان به نکات سرمایه‌گذاری در حوزه سلامت توجه کنیم.
    محسن مقدم
    بنیان‌گذار استارتاپ FeverGadget

سوالی دارید؟

برای مشاوره ثبت نام با ما تماس بگیرید

۰۹۰۳۲۳۴۹۶۱۱

info[at]medlean[dot]ir

 
 
ورود به آزمایشگاه