چرا مدلین را انتخاب کنیم؟

سلامت دیجیتال، آینده سیستم سلامت کشور را به صورت بنیادین تغییر می‌دهد و موفقیت در این مرحله گذار تنها در بستر نوآوری و با حضور فعال متخصصین حوزه سلامت و ایده‌پردازان در حوزه فناوری‌های دیجیتال امکان‌پذیر خواهد بود. در مدلین، ما با بکارگیری دانش کاربردی و بروز و با تکیه بر تجربه سه ساله خود در اکوسیستم نوآوری ایران، شما را در مسیر ورود به حوزه کسب و کار و دنیای جذاب و ناشناخته سلامت دیجیتال همراهی می‌کنیم.

اینجا هر آنچه را برای ورود و حضور ماندگار در اکوسیستم سلامت دیجیتال نیاز دارید، برای شما فراهم کرده ایم

ما با برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی، تعامل و ارتباط مداوم با اعضای تیم و ارائه راهکار و مشاوره حرفه‌ای به شما کمک می‌کنیم تا ایده خود را به محصول یا خدمتی نوآورانه و مبتنی بر نیاز سیستم سلامت تبدیل کنید و سپس شما را در مسیر جذب سرمایه و ورود موفق به بازار سلامت دیجیتال همراهی می‌کنیم.

مجموعه مدلین با شناخت کامل از اکوسیستم استارتاپی ایران و نکات ضعف و قوت آن و با آگاهی از اهمیت سلامت دیجیتال و اثر آن بر آینده سیستم سلامت کشور، راهکارهای نوین و موثری برای رفع مشکلات اکوسیستم استارتاپی و مدیریت بهینه فرآیند توسعه کسب و کار ارائه داده است.

اگر ایده‌ای در حوزه سلامت دیجیتال دارید و می‌خواهید با توسعه آن، کسب و کار خود را به راه بیندازید، ما در مدلین‌لب به شما کمک می‌کنیم

این مجموعه امید دارد تا با برگزاری دوره‌های آموزشی، کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی، ارائه خدمات حرفه‌ای مشاوره و حمایت از استارتاپ‌های سلامت دیجیتال از یک سو و همکاری با سازمان‌های قانون‌گذار، دانشگاه‌ها و سایر اجزای اکوسیستم استارتاپی ایران از سوی دیگر، به تسهیل فرآیند شکل‌دهی سیستم نوین سلامت کشور و تسریع در مرحله گذار به سلامت دیجیتال نقش موثری ایفا نماید.

آزمایشگاه نوآوری سلامت دیجیتال مدلین (مدلین‌لب ) برنامه‌ای گام به گام و سیستماتیک است که همه آنچه را شما برای رسیدن به یک ایده نو و کاربردی و تبدیل آن به یک استارتاپ موفق نیاز دارید، در قالب یک دوره آموزشی – عملیاتی به شما ارائه می‌دهد.

اگر ایده‌ای در حوزه سلامت دیجیتال دارید و می‌خواهید با توسعه آن، کسب و کار خود را به راه بیندازید، ما در مدلین‌لب به شما کمک می‌کنیم تا مراحل رشد و توسعه ایده و تبدیل آن به یک نمونه محصول اولیه کاربردی و قابل قبول را طی کنید و پس از اتمام دوره‌های کاربردی و تعاملی ما، فرصت ارزشمند ارائه ایده خود به سرمایه‌گذاران همکار مدلین را به دست آورید.

اگر کنجکاو هستید و می‌خواهید با حوزه کسب و کار و سلامت دیجیتال بیشتر آشنا شوید، دوره آموزش تئوری مدلین‌لب انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. و هر آنچه برای ورود و بقا در اکوسیستم سلامت دیجیتال نیاز دارید …

درباره مدلین

آشنایی با مدلین

مجموعه مدلین یک سازمان مستقل و خصوصی است که از تابستان ۱۳۹۷ با هدف ارائه بروزترین و جدیدترین خدمات مشاوره، منتورشیپ و آموزش در حوزه راه‌اندازی کسب و کار دیجیتال، فعالیت خود را آغاز نموده است…

مدلین در شبکه های اجتماعی